Albatre, Napalmed, RUiNU a Yarrdesh na společném koncertě

Albatre, Napalmed, RUiNU a Yarrdesh na společném koncertě

Je velmi zajímavé slyšet, co vytvoří nástroje, přístroje nebo prostě stroje v rukou lidí, ať už jsou používány jakkoliv... V pátek 14. 9. vystoupí v pražském klubu Bažina holandské jazzcorové trio Albatre, domácí legendy Napalmed, RUiNU a o stylový after-set se postará Yarrdesh.


NAPALMED (Experimental-Electronic Noise)
http://bandzone.cz/napalmed
http://napalmed.cz/
Noise od Napalmed je parádní chaotický bordel, který bez ladu a skladu předkládá množství zvuků a ten staví a budují. Spíše než nahodilé ruchy tvoří plochy a zdi.
http://www.youtube.com/watch?v=3xBc9RT2Ops

ALBATRE /NL/ (JazzCore-experimental)
http://albatre.bandcamp.com/
Svěží free jazz core/experimentální trio z Rotterdamu. Můžete se těšit na radostně otřesný displej jazzových prvků, urgentní zkreslený hluk a zběsilé bubnování co hraničí se schizofrenií.
http://www.youtube.com/watch?v=RaHE4ri0fB8

RUINU /CZ/ (Experimental-Electronic Noise)
http://ruinu.bandcamp.com/
http://ruinu.klangundkrach.net/
RUiNU je trio z okruhu vydavatelství KLaNGundKRaCH, specializující se na volnou improvizaci s hlukovými fragmenty a hudebními ruinami. Tvoří ho hráči na elektroniku a ozvučené předměty Jan Klamm (No Pavarotti, Fuck It Duet, Rouilleux, ex-Kaspar von Urbach, ) a Ondřej Parus (Head in Body, Lightning Glove, ex-Kaspar von Urbach) a saxofonista a klarinetista Patrik Pelikán (Fuck It Duet, Psychedelický flákač na odstřel). Vydali několik desek na KLaNGundKRaCH, CD-split s Birds Build Nests Underground u vydavatelství Polí5 a webrelease Eelmusic na labelu Jeffa Suraka Zeromoon.
http://www.youtube.com/watch?v=sjXy_7PM4l0

YARDESH /CZ/ (Noise-Core)
http://orbitalbombardment.org/
http://ingkralik.freetekno.cz/
Yarrdesh je taková noise-coreová kutálka, sem tam zahraje kvapík. Pomožte mu narýsovat domácí úkoly z geometrie! Smrt fízlům a práci zmar!

Začátek: 19.00 hod.
Vstup: 90,-Kč

Klub Bažina
U Klubu 63/2
Praha 12, Komořany