Albatre, Napalmed, RUiNU a Yarrdesh na společném koncertě
Je velmi zajímavé slyšet, co vytvoří nástroje, přístroje nebo prostě stroje v rukou lidí, ať už jsou používány jakkoliv... V pátek 14. 9. vystoupí v pražském klubu Bažina holandské jazzcorové trio Albatre, domácí legendy Napalmed, RUiNU a o stylový after-set se postará Yarrdesh.
NAPALMED (Experimental-Electronic Noise)
http://bandzone.cz/
http://napalmed.cz/
Noise od Napalmed je parádní chaotický bordel, který bez ladu a skladu předkládá množství zvuků a ten staví a budují. Spíše než nahodilé ruchy tvoří plochy a zdi.
http://www.youtube.com/
ALBATRE /NL/ (JazzCore-experimental)
http://
Svěží free jazz core/experimentální trio z Rotterdamu. Můžete se těšit na radostně otřesný displej jazzových prvků, urgentní zkreslený hluk a zběsilé bubnování co hraničí se schizofrenií.
http://www.youtube.com/
RUINU /CZ/ (Experimental-Electronic Noise)
http://ruinu.bandcamp.com/
http://
RUiNU je trio z okruhu vydavatelství KLaNGundKRaCH, specializující se na volnou improvizaci s hlukovými fragmenty a hudebními ruinami. Tvoří ho hráči na elektroniku a ozvučené předměty Jan Klamm (No Pavarotti, Fuck It Duet, Rouilleux, ex-Kaspar von Urbach, ) a Ondřej Parus (Head in Body, Lightning Glove, ex-Kaspar von Urbach) a saxofonista a klarinetista Patrik Pelikán (Fuck It Duet, Psychedelický flákač na odstřel). Vydali několik desek na KLaNGundKRaCH, CD-split s Birds Build Nests Underground u vydavatelství Polí5 a webrelease Eelmusic na labelu Jeffa Suraka Zeromoon.
http://www.youtube.com/

